Chcesz sprzedać gotowe spółki w Warszawie? Usługi: obsługa księgowa, windykacja sądowa, optymalizacja podatkowa!

Zwolnij swojego szefa

W Wielkiej Brytanii trwa cicha rewolucja. Co tydzień blisko trzy tysiące ludzi decyduje się zwolnić wtasnego szefa. Mają dość pracy dla kogoś – pragną zarabiać na własny rachunek.

Skoro ta książka znalazła się w Twoich rękach, prawdopodobnie oznacza to, że jesteś niezadowolony, pracując dla swojego szefa i chcesz spróbować zatrudnić się sam. Uwierz mi, w tym pragnieniu nie jesteś odosobniony. Znaczny procent ludzi przyznaje się do niechęci do własnego szefa lub wykonywanej przez siebie pracy. Przeprowadzone przez nas badania dowodzą, że siedem na dziesięć osób rzuciłoby swoją pracę już dziś, gdyby tylko ludzie ci mieli taką możliwość. 14 milionów mieszkańców Wielkiej Brytanii jest niezadowolonych ze swojej pracy i marzy o tym, aby z niej zrezygnować. Wielu z nich pragnie pracować kiedy chcą, jak chcą, z kim chcą i gdzie chcą, robić to, co sprawia im radość, zamiast tego, czego nie cierpią.

Czy nie możesz znieść ograniczeń, nakładanych na Ciebie przez własnego szefa? Czy robisz coś lub pracujesz dla kogoś, w kogo nie wierzysz? Czy każdego ranka przedzierasz się przez korki, aby zdążyć do pracy, która nie daje Ci żadnej satysfakcji, a zabiera osiem godzin z Twojego dnia? Jeśli tak jest, prawdopodobnie oznacza to, że marzysz o życiu, które umożliwia Ci robienie tego, na co masz ochotę – codziennie, przez cały rok.

Podczas swojego życia spędzamy przynajmniej 78 144 godziny w pracy. Skoro już musimy być tam aż tyle czasu, to praca powinna przynajmniej sprawiać nam przyjemność. Jeśli robisz coś, co kompletnie Cię nie satysfakcjonuje, musisz to zmienić, zanim będzie za późno. Najlepiej od razu. Nie jesteś skazany na codzienne cierpienia w pracy, której nie lubisz tylko po to, żeby dostać wypłatę. Oto, co możesz zrobić.

Podobne Artykuły

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.