Chcesz sprzedać gotowe spółki w Warszawie? Usługi: obsługa księgowa, windykacja sądowa, optymalizacja podatkowa!

Jak znaleźć propozycje tematów – kontynuacja

Naukowcy z Uniwersytetu Stanforda przedstawili dziś badanie wskazujące, że sprawianie sobie nawzajem niewielkich przyjemności bez okazji może mieć pozytywny wpływ na małżeństwo. Tony i Tina Brownowie mieszkają w Bostonie. Żyli w biegu i zastanawiali się nad rozwodem. Dzięki drobnym, codziennym gestom odkryli, ile dla siebie znaczą.

Ja również mieszkam w Bostonie. Jestem autorem książki Romance Forever (Wieczny romans) i chciałbym zaproponować program z udziałem państwa Brownów (przeprowadziłem z nimi wywiad, pracując nad książką), którzy mogliby podzielić się tajemnicą swojego sukcesu z Państwa widzami.

Sam chętnie udzieliłbym komentarza eksperckiego, doradzając, jak można sobie sprawiać nawzajem niewielkie przyjemności na co dzień. Poniżej podaję kilka wskazówek:

– 1. Włóż do jej teczki liścik miłosny i czekoladkę Hershey’s Kiss.

– 2. Przygotuj dla współmałżonka niespodziankę w postaci romantycznego pikniku z cateringiem.

– 3. Zamów prenumeratę jej ulubionego czasopisma.

– 4. Kup kwiaty do jego biura.

– 5. Wyślij romantyczną kartkę bez okazji.

Walentynki już za miesiąc, a dzięki tym radom wiele bostońskich małżeństw mogłoby podsycić wygasające uczucie. Mój życiorys oraz kolejne porady znajdują się na stronie internetowej (tu podajesz adres strony). Można się ze mną skontaktować (tu podajesz dane kontaktowe).

Producent „Chronicie” prawdopodobnie potraktuje te porady jako pomysły na scenki, do których komentarze wygłoszą zarówno państwo Brownowie, jak i ekspert.

Przedstawiona prezentacja zawiera przykłady technik pomagających umieszczać informacje w mediach, takich jak nawiązanie do święta (walentynki) i podawanie porad.

Podobne Artykuły

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.