Chcesz sprzedać gotowe spółki w Warszawie? Usługi: obsługa księgowa, windykacja sądowa, optymalizacja podatkowa!

Raport – dalszy opis

Raport powinieneś opublikować w swojej witrynie internetowej, co da Ci możliwość interakcji z potencjalnymi klientami. Prowadząc prezentacje, rozdawaj raport za darmo, na końcu każdej sesji. Kiedy udajesz się na spotkania mające na celu nawiązywanie kontaktów biznesowych, weź ze sobą plik egzemplarzy raportu. Zdobywasz w ten sposób klientelę, nie ponosząc przy tym żadnych kosztów. Możesz też zadzwonić do lokalnej gazety, proponując rozdanie w ramach konkursu dla czytelników pięćdziesięciu kopii raportu. Lokalna prasa chętnie rozdaje materiały miejscowych autorów, po opublikowaniu raportu stajesz się bowiem autorem. Zapytaj, czy aby zaoszczędzić czas i pieniądze redakcji, możesz sam rozesłać raport do czytelników. W ten sposób zyskasz kontrolę nad potencjalnymi zleceniami.

Niektóre gazety nie ujawnią przed tobą nazwisk i adresów czytelników, nie powinno cię to jednak zniechęcać, gdyż skoro ludzie przystąpili do konkursu, oznacza to, że są zainteresowani nagrodą.

Wielu z coachów Akademii pisało raporty o znakomitych tytułach, które przyciągały uwagę prasy. Raporty ze szkoleń w zakresie pewności siebie zatytułowane były na przykład „Nowy Ty – nasiąknij pewnością siebie” lub „Uwolnij w sobie bestię”. Jeden z raportów dotyczących coachingu w dziedzinie związków nosił tytuł „Zostań mężczyzną z Marsa” (lub „Zostań kobietą z Wenus”). Nawet doradca finansowy czy księgowy może napisać ciekawy raport. Co powiesz na tytuł „Siedem rzeczy, o których warto wiedzieć, zanim zainwestujesz” lub „Jak nie stracić ostatniego grosza na inwestycjach”? Z kolei tytuł „Jak zostać finansowym magikiem w trzydzieści minut” z pewnością zyskałby szeroki odzew wśród czytelników lokalnej gazety.

Właściciel sklepu ze strojami wieczorowymi mógłby wymyślić coś w stylu „Jak zostać najlepiej ubranym uczestnikiem balu”, znacznie lepiej jednak wypadłby tytuł „Wyróżnij się z tłumu dzięki sekretom gwiazd z Hollywood”.

Podobne Artykuły

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.